Jeden dobrze zrobiony EXCEL dzieli Cię od rozpoczęcia rozmów z największymi odbiorcami! Skorzystaj z mojego 12-letniego doświadczenia!

SZKOLENIE ONLINE

Tworzenie ofert do sieci drogeryjnych + 8 WEBINARÓW

Planujesz wysłać pierwszą ofertę do sieci drogeryjnej?

Dowiedz się jakie elementy powinna zawierać oferta, żeby kupiec mógł od razu przystąpić do analizy potencjału Twojej marki.


1297 zł 

347 zł

TYLKO TERAZ SKORZYSTAJ Z OFERTY W SPECJALNEJ CENIE!

Skorzystaj z szybkich i bezpiecznych płatności przez Internet! Zdobywaj nową wiedzę od zaraz. 

Kupując szkolenie, otrzymujesz: 

Formatkę EXCEL + 3H szkolenia
+8 WEBIANRÓW (6 godzin, 50 minut):


Douglas --> 52.28 h
Natura -->  53.51 h
Hebe --> 58,28 h
Kontigo --> 52,37 h
Rossmann --> 53,44 h
Sephora --> 56,11 h
SuperPharm --> 42,46 h
Jasmin --> 49,15 h


OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Wyślij kupcowi to,

o co sam by Cię poprosił!

Być może pierwsze próby kontaktu z wybranymi sieciami handlowymi już masz za sobą... Pisałeś, dzwoniłeś, ale nie otrzymujesz odpowiedzi? ​

A może obawiasz się, że nie sprostasz wymaganiom, które mogą stawiać przed Tobą i Twoją firmą takie sieci handlowe jak Rossmann, Sephora czy Hebe? ​

Może słyszałeś, że trzeba mieć "znajomości" , "wejścia" lub być w jakimś "układzie" ?

Prawda jest taka, że jedyne, czego potrzebujesz, by Twój pomysł współpracy z sieciami handlowymi nie spalił na panewce, to...

Dobra oferta!

Dlatego przygotowałem dla Ciebie szkolenie, które dostarczy Ci praktycznych narzędzi, abyś mógł zacząć działać od razu sam.

Nazywam się Tomasz Szacoń.
Od 12 lat zajmuję się sprzedażą do sieci handlowych.

Sprawdź, jak mogę pomóc Tobie!

Nie potrzebujesz korzystać z usług grafików czy programistów! Nie musisz płacić za skomplikowane oprogramowanie! 
Wszystko zrobisz sam dzięki darmowym programom oraz moim plikom wzorcowym!

SZKOLENIE ONLINE

Tworzenie ofert do sieci drogeryjnych

Żeby Twoja oferta nie wylądowała w koszu, musisz wiedzieć jakie powinna zawierać elementy oraz ile maksymalnie może mieć MB.

Pamiętaj, że kupiec bazuje na priorytetach i na co dzień zajmuje się najważniejszymi dla niego sprawami.

Tylko przez niewielką część swojego czasu przegląda nowości, które wprowadzi na półki.

Więc jeśli w swojej ofercie, nie podasz mu wszystkich informacji, których potrzebuje, by ocenić potencjał Twojej propozycji, to prawdopodobnie nie będzie Cię dopytywał, po prostu skasuje maila!

Podając na wstępie wszystkie niezbędne informacje, zwiększasz swoje szanse na wejście do sieci! Skuteczna oferta – ta, którą stworzysz w ramach szkolenia – zawiera elementy o które przez lata pytali mnie kupcy z Centrali sieci handlowych!

W toku szkolenia będziesz bazował na szablonie oferty, który jest dokładnym odwzorowaniem formatki wprowadzania nowego asortymentu do sieci. Taką formatkę otrzymują aktualni dostawcy, żeby rozszerzać swoją ofertę. Ty musisz w jakiś sposób przeskoczyć ten proces, bo nie jesteś jeszcze dostawcą. Skorzystaj z gotowego szablonu oferty!


SZKOLENIE ONLINE

Tworzenie ofert do sieci drogeryjnych + 8 WEBINARÓW

Planujesz wysłać pierwszą ofertę do sieci drogeryjnej?

Dowiedz się jakie elementy powinna zawierać oferta, żeby kupiec mógł od razu przystąpić do analizy potencjału Twojej marki.


1297 zł

347 zł

TYLKO TERAZ SKORZYSTAJ Z OFERTY W SPECJALNEJ CENIE!

Skorzystaj z szybkich i bezpiecznych płatności przez Internet! Zdobywaj nową wiedzę od zaraz.

Działając samodzielnie, oszczędzasz!

Już teraz sprawdź bez ponoszenia ogromnych kosztów, jak kupcy zareagują na Twój produkt, na Twój projekt, na Twój pomysł!

Czy wiesz, że zatrudnienie KAM czyli Key Account Managera który ma doświadczenie w sieciach handlowych kosztuje 8000 zł miesięcznie + ZUS i uposażenie?

Weź sprawy w swoje ręce! Dzięki temu nikt nie wykradnie relacji, którą stworzysz, a Ty zaoszczędzisz olbrzymie środki. Szablon oferty to narzędzie, którego możesz używać wielokrotnie, by stale nakręcać swój biznes!

Poznaj opinie na temat moich szkoleń!

To skala robi wolumen!​

Zwiększaj obroty dzięki współpracy z sieciami handlowymi samodzielnie!

Czy zrobisz lepszego hamburgera niż McDonalds? Każdy potrafi zrobić coś lepszego niż BigMac. Każdy potrafi dać większą bułkę, więcej sosów i większego kotleta! Ale czy potrafisz sprzedać 1 mln burgerów każdego dnia?

Właśnie do tego potrzebna Ci jest sieć drogerii, bo to skala robi wolumen!

Zacznij więc sam sprzedawać z największymi bez łapówek i tajnych kontaktów.

Nie musisz ryzykować, zatrudniając specjalistę z zewnątrz.

Jako właściciel marki samodzielnie możesz zbudować relacje z kupcem zamiast powierzać to pracownikowi, który dziś jest, ale jutro może odejść zabierając ze sobą relacje...

SZKOLENIE ONLINE

Tworzenie ofert do sieci drogeryjnych


Co zawiera szkolenie?

CEL:

Nauczysz się samodzielnie tworzyć oferty do sieci handlowych za pomocą ogólnodostępnych programów!

5 najczęstszych błędów popełnianych przy tworzeniu ofert do sieci handlowych

W ciągu 12 lat współpracy z polskimi drogeriami obyłem dziesiątki spotkań z kupcami i wysłałem setki ofert. Wiele z nich niestety nie zyskało odpowiedzi. Wiele razy pytałem osób pracujących w centrali, jakich błędów unikać. W tej części szkolenia pokażę Ci błędy, które powiela mnóstwo firm rozpoczynających swoją przygodę w kanale nowoczesnym.

Excel i Paint - jedyne czego potrzebujesz

Nie musisz nikomu płacić za stworzenie dobrej oferty. Nie ma też potrzeby kupowania licencji drogich programów. Wszystko czego potrzebujesz jest za darmo w Windowsie. W tym wideo pokażę Ci jak wykorzystywać Excela i Painta w szybkim tworzeniu ofert. Twoja oferta nie może też przekraczać określonej ilości MB, bo inaczej zostanie zablokowana przez filtr anty-spamowy.

Pojęcia które musisz znać (żargon kupców)

Każda branża żyje sobie w swoim niepowtarzalnym środowisku. Każdy z nas wie, że księgowość mówi swoim językiem podobnie jak informatycy i logistyka. Podobnie jest wśród kupców z sieci handlowych. Oni też maja swoje skróty myślowe i swój żargon. Używając ich języka w ofercie pokażesz, że jesteś osobą z branży. W tej części szkolenia opowiem Ci o kilku hasłach, które otwierają drzwi do dalszych rozmów.

Żelazne elementy oferty. Omówienia budowy Excela krok po kroku

Przed wprowadzeniem nowego produktu do oferty kupiec przeprowadza gruntowną analizę Twojej marki i Twojej firmy. Cena jest tylko jednym wielu z elementów. Żeby ta analiza mogła się rozpocząć musisz dostarczyć komplet informacji. Lista wszystkich potrzebnych komórek do wypełniania znajduje się w moim EXCELU. Jest on odzwierciedlaniem formatki, którą kupcy wysyłają do wypełnienia swoim dostawcom. Pobierz plik i wypełnij go krok po kroku razem ze mną.

Rich Content

Zazwyczaj temat zdjęć i opisów jest spychany na dalszy plan na zasadzie: "ogarniemy temat jak już będą kupować". Jednak to sprawa, która wymaga upewnienia się jeszcze przed podjęciem współpracy. Często zdarza się, że producent bagatelizuje opisy i zdjęcia i gdy zostanie o to poproszony w popłochu wysyła coś mało profesjonalnego. Dlatego w formatce którą omawialiśmy przed chwilą przewidziano miejsce na udowodnienie jakiej jakości jesteśmy dostawcą. Pozwól że przybliżę Ci ten temat w oparciu o Rich Content jednej z drogerii.

Wzór pierwszego maila

W pierwszym mailu możesz zarówno zaciekawić kupca albo go wystraszyć. Zbyt długie poematy zazwyczaj lądują w śmietniku, a zbyt mało też wygląda jakoś podejrzanie. W tej lekcji "ponaśmiewamy" się trochę z cynicznych zaproszeń do współpracy, a także pokażę kilka które były tak dobre że zaowocowały rozpoczęciem współpracy.

Strategia wysyłania ofert

Żeby wprowadzić produkt do Rossmanna w 2019 roku napisałem dokładnie 30 maili i na żaden z nich nie otrzymałem odpowiedzi. Ale ten 31 wrócił z zaproszeniem na spotkanie w centrali. W tej już ostatniej części szkolenia pokażę Ci jak umiejętnie ułożyć sobie pracę, żeby udowodnić kupcowi, że nie jesteśmy "Filipem z Konopii", który pojawił się i zniknął. Raczej jesteśmy godnym polecenia kontrahentem, który regularnie ma produkty w ofercie i zaciekawia kupców co chwila czymś nowym

Czy wiedziałeś o tym?

We wszystkich polskich sieciach drogeryjnym najważniejszym współczynnikiem rentowności jest marża handlowa. Marża różni się od narzutu. Wiele firm, które raczkują we współpracy z sieciami mylą te dwa pojęcia.

W pliku Excel, który ode mnie otrzymasz, znajduje się funkcja, która sama oblicza marżę! 

NIE MUSISZ ZGADYWAĆ, JAK TO ZROBIĆ PRAWIDŁOWO - EXCEL SAM TO ZROBI ZA CIEBIE!

SZKOLENIE ONLINE

Tworzenie ofert do sieci drogeryjnych + 8 WEBINARÓW

Planujesz wysłać pierwszą ofertę do sieci drogeryjnej?

Dowiedz się jakie elementy powinna zawierać oferta, żeby kupiec mógł od razu przystąpić do analizy potencjału Twojej marki.


1297 zł

347 zł

TYLKO TERAZ SKORZYSTAJ Z OFERTY W SPECJALNEJ CENIE!

Skorzystaj z szybkich i bezpiecznych płatności przez Internet! Zdobywaj nową wiedzę od zaraz.

O AUTORZE

Tomasz Szacoń


12 lat doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi. Przez ten czas prezentowałem różne produkty we wszystkich Polskich drogeriach takich jak Rossmann, Hebe, Drogerie Natura, SuperPharm, Douglas, Sephora, Dr.Max. Kilka marek kosmetyków do dziś jest w stałej ofercie!


GWARANCJA SATYSFAKCJI

Szkolenie opracowane z najwyższą starannością, zakup bez możliwości dokonania zwrotu.


OŚWIADCZENIE

Chociaż absolutnie możliwe jest osiągnięcie rezultatów sprzedażowych w wyniku realizacji szkolenia, nie bierzemy odpowiedzialności za docelowe wyniki sprzedaży i nie składamy żadnych konkretnych obietnic, dotyczących wysokości osiągniętej sprzedaży. Jeśli podejmiesz działania i wdrożysz opisane w szkoleniu strategie, z pewnością zobaczysz namacalne rezultaty, ale będą one różnić się w zależności od firmy i będą zależeć od wielu czynników biznesowych..